Potřebujete pomoci? Jsme tu pro vás: objednavky@boppe.cz 777 124 164

Zámečnická výroba

Detailní popis produktu

ZÁMEČNICKÁ VÝROBA BRAN, BRANEK, ZÁBRADLÍ A KONSTRUKCÍ

Zámečnická dílna byla zahájena roku 2005 za účelem snížení dodacích lhůt a zachování stávající kvality sloupků, bran a branek pro kompletní realizaci oplocení. Díky tomu jsme schopni vyrobit i ostatní svařované konstrukce na klíč ( např. zábradlí, vchodové stříšky, kovové ploty … ). Zajišťujeme kompletní dodání od výkopových prací, přes betonáže, až po rozvody elektrické instalace. Výroba a montáž je prováděna vlastním týmem, který dbá na kvalitu a spokojenost našich zákazníků.  Od roku 2024 se naše firma přestěhovala do nového areálu, který dokázal naplnit naše požadavky na velikosti skladů a to vše na okraji Prahy. Zde je zákazníkům k dispozici prodejna s možností ukázky veškerých produktů.

KŘÍDLOVÉ BRÁNY

Nabízíme možnost výroby bran a branek jakýchkoliv rozměrů, typů a výplní. Všechny naše výrobky jsou povrchově upraveny žárovým zinkem. Brány mohou být na ruční pohon nebo automatické. Většinu stávajících bran lze automatickým motorem osadit i dodatečně.

Křídlová brána na pohon
Samonosná brána s tahokovem

SAMONOSNÉ BRÁNY

Samonosná brána je ideálním řešením pro pozemky s nedostatečným prostorem před nebo za bránou. Tato brána se pohybuje nad zemí vynesená na dvou vozících a zajíždí podél plotu. Tím je méně náchylná na problémy např. se sněhem nebo blátem. Samonosné brány jsou vysoce spolehlivé a jejich provoz je bezúdržbový.

TELESKOPICKÉ BRÁNY

Teleskopická brána se posouvá po samostatných kolejnicích. Dle šířky vjezdu se skládá ze dvou nebo tří křídel. První křídlo je poháněno automatickým motorem, ostatní křídla jsou pak propojena pomocí mechanického převodu. Hlavní výhodou je, že není potřeba na pozemku tak velký boční prostor jako u samonosné brány.

Průmyslové samonosné brány

PRŮMYSLOVÉ BRÁNY

Průmyslové brány jsou nejvhodnějším řešením pro průmyslová zařízení nebo logistická centra. Díky konstrukčnímu řešení je možné uzavřít vjezdy 12m – 24m široké ( za použití 2 protilehlých křídel ). Námi dodávané brány lze přesně uzpůsobit požadavkům zákazníka jak z ohledu bezpečnosti, tak i propojením na různé systémy ( GSM moduly, EPS systémy, fotobuňky … ).

POHONY BRAN

Zajišťujeme kompletní dodávky a montáže elektrických pohonů a závor od firmy FAAC, včetně veškerého příslušenství ( dálkové ovladače, fotobuňky, majáky, fotobeamy atd. ). Elektrické pohony umožňují ovládání bran plně automaticky nebo pomocí přepínače. Mohou se tak samy automaticky otevírat při Vašem příjezdu nebo naopak zavřít ihned po průjezdu, či po časovém intervalu. Většinu stávajících bran lze navíc automatickým motorem osadit i dodatečně. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis.

Pohony k branám

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: