Potřebujete pomoci? Jsme tu pro vás: objednavky@boppe.cz 777 124 164

Vrácení zboží

Ze zákona je každý spotřebitel chráněn při nákupu zboží mimo běžné kamenné prodejny lhůtou pro vrácení zboží. Nemusíte mít tedy obavu z nákupu zboží, které si nemůžete předem osahat. Dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku je možné do 14 dnů zakoupené zboží vrátit, a to bez udání důvodu.

Nárok na využití této lhůty mají ale pouze spotřebitelé, nikoliv ti, kdo nakupují v rámci své obchodní činnosti. Uvedením IČ v objednávce se obchodní vztah řídí nikoliv občanským, ale obchodním zákoníkem. Ten právo na odstoupení v ochranné lhůtě neuvádí.

 

JAK POSTUPOVAT

O záměru vrátit objednané zboží nás prosím informujte písemně emailem na objednavky@boppe.cz

Vytiskněte si a vyplňte prosím FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY Tento formulář Vám byl zaslán také emailem s informací o expedici zboží (spolu s fakturou a obchodními podmínkami).

Následně můžete zboží buď doručit osobně na naše výdejní místo nebo zboží zaslat na adresu:

  • Boppe s.r.o.
    Ve žlíbku 1849/2a 
    193 00 Horní Počernice

 

Zboží, včetně všech jeho částí, tedy návodu, faktury a všech součástí samotného produktu pečlivě zabalte tak, aby nedošlo k jeho poškození. Nelepte prosím lepící pásky přímo na originální krabice od zboží. Zároveň prosím pokud možno uveďte zboží do původního stavu. Peníze za vrácené zboží budou převedeny na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14ti dnů od odstoupení od kupní smlouvy a doručení zboží zpět na naši adresu.

Prodávající má nárok snížit vrácenou částku kupujícímu o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.

 

Lhůta pro vrácení zboží trvá 14 kalendářních dnů od doručení odstoupení od smlouvy. Jsou počítány i dny pracovního volna, nejde o dny pracovní! Lhůta počíná běžet dnem následujícím po dni převzetí zboží spotřebitelem.

Pokud již nemáte obal od zboží, nevadí. I tak je možné zboží vrátit v zákonné lhůtě. Prodejce ale má právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží do původního stavu. Takové náklady budou zákazníkovi naúčtovány a započteny s vracenou částkou.

Zboží je možné si vyzkoušet, nesmí ale jevit známky opotřebení.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.