Potřebujete pomoci? Jsme tu pro vás: objednavky@boppe.cz 777 124 164

Montáž oplocení

PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽE PLOTŮ NA MÍRU 

Přenechejte montáž oplocení na nás a ušetřete si množství starostí, času a především nervů. Montáž oplocení se může na první pohled zdát jako snadná věc, bohůžel tomu tak ve většině případů není a oplocení poté nedosahuje takové kvality jaké by mohl. Tím se snižuje jeho životnost a také estetická stránka oplocení a to rozhodně nikdo nechceme. Realizujeme oplocení již 25 let a za tu dobu jsme zdárně dokončili nesčetně projektů. Z toho důvodu můžeme s klidným svědomím říct, že o plotech víme vše!

 

Vyberte si způsob jakým nás budete kontaktovat ohledně montáže oplocení. Doporučujeme využít náž online kalkulátor ve které si snadno spočítáte přibližnou cenu montáže a lépe nám nastíníte jak vypadá váš pozemek.

Detailní popis produktu

JAK PROBÍHÁ MONTÁŽ OPLOCENÍ

Zde si povíme jak probíhá komunikace a realizace oplocení a co od nás můžete čekat.

CENOVÁ NABÍDKA

Máte-li jasnou představu o Vašem oplocení, nejprve Vám spočítáme nabídku co nejpřesněji podle Vašich rozměrů. Do nabídky zahrneme veškerý potřebný materiál, který bude k realizaci potřeba. Následně dle Vašich připomínek přizpůsobíme návrh realizace oplocení.

Cenová nabídka oplocení
zaměření pozemku

ZAMĚŘENÍ POZEMKU

Pokud se Vám bude cenová nabídka líbit, náš kolega si s Vámi domluví schůzku a oplocení přesně zaměří. Vzniknou-li nějaké nesrovnalosti v rozměrech, nabídku upravíme. V momentě, kdy budeme mít vše odsouhlasené, si s Vámi domluvíme termín realizace oplocení. 

REALIZACE OPLOCENÍ

V domluvený termín přijedeme, přesně si vyměříme a vytyčíme plot a začneme s montáží oplocení. Až bude realizace hotová a Vy budete s výsledkem spokojeni, nezbývá nic jiného než uhradit fakturu a těšit se na další spolupráci.

montáž oplocení
předání díla

PŘEDÁNÍ DÍLA A PLATBA

Platbu můžete provést buď bezhotovostním převodem na náš účet nebo doplatek uhradíte v hotovosti po dokončení montáže.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: