Pletivo Poplastované Se Zapleteným Drátem Hnědé 1250mm

Skladem
Při rozkliknutí možnost výběru velikosti

Vysoce kvalitní pozinkované drátěné pletivo s PVC vrstvou a zapleteným drátem, má výšku 200 cm. Standartně vyrobeno z pozinkovaného, poplastovaného drátu Ø 1,5/2,5 mm barva hnědá. Rozměr oka je 55mm. Balení v kompaktních rolích s napínacím drátem na obou koncích po 25m. Pletivo poskytne vašemu domovu ochranu a soukromí a to bez údržby. Pletivo  je odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům, takže vám bude sloužit po mnoho let. 

2 028,00 Kč
S DPH
Výběr délky pletiva
  • Pletivo po 1m
  • Balení po 25m
Oblíbené0
Přidat do seznamu přání
Související produkty
Žádné položky
Popis

Varianta poplastovaného pletiva se zapleteným drátem v zelené barvě! 

Kvalitní pletivo vyrobeno z ocelových drátů s povrchovou úpravou ZN + PVC se zapleteným napínacím drát na obou koncích pletiva. Oko má rozměr 55x55.

Nejběžnější a nejžádanější typ pletiva pro váš dům

Co potřebujete k pletivu zakoupit ?

Jakou výšku pletiva zvolit?

Nejvíce prodávané a oblíbené je pletivo výšky 150 cm, poté následují výšky 160 cm nebo 125 cm. Záleží však na okolních plotech, na tom, zda máte nebo nemáte podezdívku a samozřejmě na Vašem osobním pocitu, jak vysoký plot chcete. V některých lokalitách je max. výška plotu dokonce nařízena stavebním úřadem. Informaci, jak vysoký plot si můžete postavit, vám sdělí stavební úřad ve vaší lokalitě.

Jak namontovat pletivo

Pokud vás zajímá jak namontovat pletivo nebo co vše potřebujete za materiál na natahování pletiva? Podívejte se na náš návod kde popisujeme montáž pletiva odkaz zde. Nebo nám zavolejte na tel.: 777 124 164.

Detaily produktu

Parametry

Výška
1500mm
Pletivo
Se zapleteným drátem
Oko
55x55
Síla drátu
1,5/2,5mm
Barva
Hnědá

Menu

Nastavení

Vytvoření účtu pro ulozění oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte bezplatný účet pro použití seznamů přání.

Přihlásit se