Pletivo Poplastované Zelené 2000mm

Skladem
Při rozkliknutí možnost výběru velikosti

Vysoce kvalitní pozinkované drátěné pletivo s PVC vrstvou, má výšku 200 cm. Standartně vyrobeno z pozinkovaného, poplastovaného drátu Ø 1,5/2,5 mm barva zelená RAL 6005. Rozměr oka je 55mm. Balení v kompaktních rolích bez napínacího drátu po 15 nebo 25m. Pletivo poskytne vašemu domovu ochranu a soukromí a to bez údržby. Pletivo  je odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům, takže vám bude sloužit po mnoho let. 

94,38 Kč
S DPH
Výběr délky pletiva
  • Pletivo po 1m
  • Balení po 15m
  • Balení po 25m
Oblíbené0
Přidat do seznamu přání
Související produkty
Popis

Varianta poplastovaného pletiva v zelené barvě! 

Nejprodávanější plotové poplastované PVC pletivo

Klasické poplastované pletivo na váš plot, které patří v ČR mezi nejoblíbenější

Pletivo nemá zapletený napínací drát a je poplastované kvalitním PVC, což zvyšuje jeho životnost. Jednotlivá oka jsou ve velikosti 55x55 mm. Pletivo se velmi snadno montuje.

Co potřebujete k pletivu zakoupit ?

Jakou výšku pletiva zvolit?

Nejvíce prodávané a oblíbené je pletivo výšky 150 cm, poté následují výšky 160 cm nebo 125 cm. Záleží však na okolních plotech, na tom, zda máte nebo nemáte podezdívku a samozřejmě na Vašem osobním pocitu, jak vysoký plot chcete. V některých lokalitách je max. výška plotu dokonce nařízena stavebním úřadem. Informaci, jak vysoký plot si můžete postavit, vám sdělí stavební úřad ve vaší lokalitě.

Jak namontovat pletivo

Pokud vás zajímá jak namontovat pletivo nebo co vše potřebujete za materiál na natahování pletiva? Podívejte se na náš návod kde popisujeme montáž pletiva odkaz zde. Nebo nám zavolejte na tel.: 777 124 164.

Detaily produktu

Parametry

Výška
2000mm
Oko
55x55
Síla drátu
1,5/2,5mm
Barva
Zelená / RAL 6005

Menu

Nastavení

Vytvoření účtu pro ulozění oblíbených položek.

Přihlásit se

Vytvořte bezplatný účet pro použití seznamů přání.

Přihlásit se